Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 100,0% sub estimat
Furnizarea dotarilor pentru implementarea proiectului ,,IMBUNATATIREA INFRASTRUCTURII EDUCATIONALE PRIN EXTINDEREA, REABILITAREA, MODERNIZAREA SI ECHIPAREA SCOLII GIMNAZIALE "TUDOR VLADIMIRESCU" DIN TARGOVISTE, JUD. DAMBOVITA”- LOT 2 – Achizitie echipamente IT si electronice pentru dotarea si echiparea clădirii - PMT-2023-P-33, Cod unic de identificare: 4279944-2023-2.1
- Număr anunț
- CAN1121316
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL TARGOVISTE (CUI 4279944)
- Cod CPV
- 30200000-1 · Echipament si accesorii pentru computer (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 411.198,89 RON
- Valoare atribuită
- 0 RON 100,0% sub estimat
- Data anunțului
- 21.02.2024 11:08
- Anunț de participare
- CN1061540
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
SAFETY TECHNOLOGY S.R.L. CUI RO 25146010
Valoare atribuită
0 RON
din 411.198,89 RON estimat
100,0%
Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 411.198,89 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.