Atribuită Anunț atribuire

ACORDA CADRU FURNIZARE MATERIALE SANITARE/CONTRACT SUBSECVENT FURNIZARE MATERIALE SANITARE

Număr anunț
SCNA1057980
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE CHIRURGIE ORO-MAXILO-FACIALA PROF. DR. DAN THEODORESCU (CUI 4267265)
Furnizor / câștigător
TZMO ROMANIA S.R.L. (CUI 9693687)
Cod CPV
33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
192.241,69 RON
Valoare atribuită
295.550,73 RON
Data anunțului
23.02.2024 13:58

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (38)

Adjudecat: 295.550,73 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Ace injectii 0.7 x 40 mm Anulat
2 Ace injectii 1.2 x 40 mm Anulat
3 Aspiratoare saliva Anulat
4 Ata chirurgicala nr.9 Anulat
5 Branule cu valve 22 G CO&CO Consumer 2002 S.R.L. 4 contracte 1.624 RON
CO&CO Consumer 2002 S.R.L. · contract 361 · 02.09.2021 168 RON
CO&CO Consumer 2002 S.R.L. · contract 190 · 02.06.2021 168 RON
CO&CO Consumer 2002 S.R.L. · contract 136 · 20.05.2021 1.120 RON
CO&CO Consumer 2002 S.R.L. · contract 1 · 12.01.2022 168 RON
6 Branule cu valve 24 G CO&CO Consumer 2002 S.R.L. 4 contracte 672 RON
CO&CO Consumer 2002 S.R.L. · contract 191 · 02.06.2021 112 RON
CO&CO Consumer 2002 S.R.L. · contract 137 · 20.05.2021 336 RON
CO&CO Consumer 2002 S.R.L. · contract 499 · 21.12.2021 112 RON
CO&CO Consumer 2002 S.R.L. · contract 362 · 02.09.2021 112 RON
7 Seringi insulina 1 ml Anulat
8 Bonete medic TECHTEX · TECHTEX,ALISON HAYES (ROMANIA),CRIO - 2 S.R.L. 3 contracte 1.930 RON
TECHTEX · contract 192 · 10.06.2021 180 RON
TECHTEX,ALISON HAYES (ROMANIA),CRIO - 2 S.R.L. · contract 138 · 20.05.2021 1.300 RON
TECHTEX · contract 94 · 05.05.2022 450 RON
9 Halate medicale de unica folosinta DELUXE CARDS,RADOX S.R.L.,CRIO - 2 S.R.L. 22.500 RON
10 Manusi chirurgicale nr.7 TZMO ROMANIA · Medplaza Health,TZMO ROMANIA,DELUXE CARDS 3 contracte 10.380 RON
TZMO ROMANIA · contract 89 · 05.05.2022 1.485 RON
Medplaza Health,TZMO ROMANIA,DELUXE CARDS · contract 159 · 20.05.2021 8.400 RON
TZMO ROMANIA · contract 15 · 21.02.2022 495 RON
11 Manusi chirurgicale nr.7.5 Medplaza Health,TZMO ROMANIA,DELUXE CARDS · TZMO ROMANIA 3 contracte 11.370 RON
Medplaza Health,TZMO ROMANIA,DELUXE CARDS · contract 160 · 20.05.2021 8.400 RON
TZMO ROMANIA · contract 90 · 05.05.2022 1.485 RON
TZMO ROMANIA · contract 341 · 10.08.2021 1.485 RON
12 Manusi chirurgicale nr.8 TZMO ROMANIA 3 contracte 8.280 RON
TZMO ROMANIA · contract 342 · 10.08.2021 990 RON
TZMO ROMANIA · contract 91 · 05.05.2022 990 RON
DELUXE CARDS,Medplaza Health,TZMO ROMANIA · contract 161 · 20.05.2021 6.300 RON
13 Manusi chirurgicale nr.8.5 Medplaza Health,TZMO ROMANIA,DELUXE CARDS · TZMO ROMANIA 4 contracte 2.571 RON
Medplaza Health,TZMO ROMANIA,DELUXE CARDS · contract 162 · 20.05.2021 1.680 RON
TZMO ROMANIA · contract 495 · 24.11.2021 297 RON
TZMO ROMANIA · contract 343 · 10.08.2021 297 RON
TZMO ROMANIA · contract 92 · 05.05.2022 297 RON
14 seringi 10 ml CO&CO Consumer 2002 S.R.L.,COMPANIA NATIONALA UNIFARM · CO&CO Consumer 2002 S.R.L. 5 contracte 25.840 RON
CO&CO Consumer 2002 S.R.L.,COMPANIA NATIONALA UNIFARM · contract 140 · 20.05.2021 18.000 RON
CO&CO Consumer 2002 S.R.L. · contract 180 · 28.05.2021 1.400 RON
COMPANIA NATIONALA UNIFARM,COMPANIA NATIONALA UNIFARM · contract 498 · 16.12.2021 2.520 RON
COMPANIA NATIONALA UNIFARM · contract 28 · 01.03.2022 2.520 RON
CO&CO Consumer 2002 S.R.L. · contract 363 · 02.09.2021 1.400 RON
15 Seringi 20 ml. Anulat
16 Trusa perfuzie cu ac MEDICAL GRUP · STERIL ROMANIA,MEDICAL GRUP,CO&CO Consumer 2002 S.R.L. 4 contracte 9.185 RON
MEDICAL GRUP · contract 22 · 23.02.2022 1.880 RON
STERIL ROMANIA,MEDICAL GRUP,CO&CO Consumer 2002 S.R.L. · contract 141 · 20.05.2021 4.830 RON
CO&CO Consumer 2002 S.R.L. · contract 179 · 28.05.2021 1.100 RON
CO&CO Consumer 2002 S.R.L. · contract 388 · 21.09.2021 1.375 RON
17 Sarma nichel crom Anulat
18 Atele imobilizare Anulat
19 Tub dren nr.18 RUBICON EDITECH 89 S.R.L. 3 contracte 9.536 RON
RUBICON EDITECH 89 S.R.L. · contract 193 · 10.06.2021 904 RON
VALDOMEDICA TRADING,RUBICON EDITECH 89 S.R.L. · contract 142 · 20.05.2021 7.728 RON
RUBICON EDITECH 89 S.R.L. · contract 19 · 21.02.2022 904 RON
20 Electrod neutru electrochirurgie NICONSULTING TECHNICS SRL,VALDOMEDICA TRADING 3.900 RON
21 Manusi examinare TZMO ROMANIA · BIZMED,TZMO ROMANIA,Medplaza Health 5 contracte 167.910 RON
TZMO ROMANIA · contract 438 · 29.10.2021 35.100 RON
BIZMED,TZMO ROMANIA,Medplaza Health · contract 163 · 20.05.2021 210 RON
TZMO ROMANIA · contract 182 · 28.05.2021 39.000 RON
TZMO ROMANIA · contract 14 · 21.02.2022 35.100 RON
TZMO ROMANIA · contract 93 · 05.05.2022 58.500 RON
22 Electrozi EKG adult NAFKA GRUP 4 contracte 1.556 RON
NAFKA GRUP · contract 392 · 11.10.2021 104 RON
NAFKA GRUP · contract 184 · 02.06.2021 130 RON
VALDOMEDICA TRADING,NAFKA GRUP · contract 144 · 20.05.2021 1.192 RON
NAFKA GRUP · contract 21 · 23.02.2022 130 RON
23 Plosca urinara Anulat
24 Masti anestezie nr.3 NAFKA GRUP,VALDOMEDICA TRADING,MEDICAL GRUP 1.984 RON
25 Masti anestezie nr.4 MEDICAL GRUP,NAFKA GRUP,VALDOMEDICA TRADING 2.480 RON
26 Masti anestezie nr.5 MEDICAL GRUP,VALDOMEDICA TRADING,NAFKA GRUP 2.480 RON
27 Masti anestezie nr.6 MEDICAL GRUP,VALDOMEDICA TRADING,TMS - TOP MEDICAL SUPPLIER 1.950 RON
28 Pipe Guedel nr. 2 VALDOMEDICA TRADING 2 contracte 121,44 RON
VALDOMEDICA TRADING · contract 95 · 05.05.2022 26,40 RON
MEDICAL GRUP,VALDOMEDICA TRADING · contract 149 · 20.05.2021 95,04 RON
29 Pipe Guedel nr. 3 MEDICAL GRUP,VALDOMEDICA TRADING 2 contracte 242 RON
MEDICAL GRUP,VALDOMEDICA TRADING · contract 150 · 20.05.2021 198 RON
VALDOMEDICA TRADING · contract 96 · 05.05.2022 44 RON
30 Pipe Guedel nr. 4 VALDOMEDICA TRADING 3 contracte 272,80 RON
VALDOMEDICA TRADING · contract 97 · 05.05.2022 44 RON
MEDICAL GRUP,VALDOMEDICA TRADING · contract 151 · 20.05.2021 198 RON
VALDOMEDICA TRADING · contract 393 · 11.10.2021 30,80 RON
31 Pipe Guedel nr. 5 VALDOMEDICA TRADING · VALDOMEDICA TRADING,MEDICAL GRUP 2 contracte 86,89 RON
VALDOMEDICA TRADING · contract 98 · 05.05.2022 17,59 RON
VALDOMEDICA TRADING,MEDICAL GRUP · contract 152 · 20.05.2021 69,30 RON
32 Cateter venos central cu lumen MEDICAL GRUP,VALDOMEDICA TRADING 257,60 RON
33 Masca O2 cu nebulizator VALDOMEDICA TRADING · MEDICAL GRUP,VALDOMEDICA TRADING,CRIO - 2 S.R.L. 2 contracte 119 RON
VALDOMEDICA TRADING · contract 99 · 05.05.2022 20,90 RON
MEDICAL GRUP,VALDOMEDICA TRADING,CRIO - 2 S.R.L. · contract 4077 · 20.05.2021 98,10 RON
34 Lama video laringoscop nr 3 COMPANIA NATIONALA UNIFARM,TMS - TOP MEDICAL SUPPLIER 2 contracte 2.857,50 RON
COMPANIA NATIONALA UNIFARM,TMS - TOP MEDICAL SUPPLIER · contract 154 · 20.05.2021 2.507,50 RON
TMS - TOP MEDICAL SUPPLIER · contract 195 · 22.06.2021 350 RON
35 Lama video laringoscop nr 4 TMS - TOP MEDICAL SUPPLIER 2 contracte 2.857,50 RON
TMS - TOP MEDICAL SUPPLIER · contract 196 · 22.06.2021 350 RON
COMPANIA NATIONALA UNIFARM,TMS - TOP MEDICAL SUPPLIER · contract 155 · 20.05.2021 2.507,50 RON
36 Circuit ventilatie adult cu 1,5 m camera umidificator TMS - TOP MEDICAL SUPPLIER 555 RON
37 Circuit ventilatie adult cu 1,6 m cu filtru HMEF inclus MEDICAL GRUP,VALDOMEDICA TRADING,NAFKA GRUP 1.993 RON
38 Sonda aspiratie nr.10 CRIO - 2 S.R.L. 40 RON

Valoare atribuită

295.550,73 RON

din 192.241,69 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.