Atribuită
Anunț atribuire
Acord cadru de furnizare/Contract subsecvent de furnizare oxigen medicinal comprimat 10 mc (50 litri), 2 mc (10 litri) si 1 mc (1 litri) si Protoxid de azot lichefiat
- Număr anunț
- SCNA1094632
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE CHIRURGIE ORO-MAXILO-FACIALA PROF. DR. DAN THEODORESCU (CUI 4267265)
- Furnizor / câștigător
- LINDE GAZ ROMANIA SRL (CUI 8721959)
- Cod CPV
- 33600000-6 · Produse farmaceutice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.200 RON
- Valoare atribuită
- 86.640 RON
- Data anunțului
- 23.02.2024 10:38
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (4)
Estimat: 72.918,36 RON Adjudecat: 86.640 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Oxigen medicinal comprimat (50 l) | 60.000 RON | LINDE GAZ ROMANIA S.R.L. 4 contracte | 72.000 RON |
| LINDE GAZ ROMANIA S.R.L. · contract 66 · 20.10.2023 | 57.600 RON | |||
| LINDE GAZ ROMANIA S.R.L. · contract 01 · 09.01.2024 | 4.800 RON | |||
| LINDE GAZ ROMANIA S.R.L. · contract 01 · 09.01.2024 | 4.800 RON | |||
| LINDE GAZ ROMANIA S.R.L. · contract 293 · 23.10.2023 | 4.800 RON | |||
| 2 | Oxigen medicinal comprimat (10 litri) | 1.800 RON | LINDE GAZ ROMANIA S.R.L. | 1.740 RON ↓3,3% |
| 3 | Oxigen medicinal comprimat (5 litri) | 7.200 RON | LINDE GAZ ROMANIA S.R.L. 4 contracte | 9.000 RON |
| LINDE GAZ ROMANIA S.R.L. · contract 02 · 09.01.2024 | 600 RON | |||
| LINDE GAZ ROMANIA S.R.L. · contract 68 · 20.10.2023 | 7.200 RON | |||
| LINDE GAZ ROMANIA S.R.L. · contract 294 · 23.10.2023 | 600 RON | |||
| LINDE GAZ ROMANIA S.R.L. · contract 02 · 09.01.2024 | 600 RON | |||
| 4 | Protoxid de azot 10 l | 3.918,36 RON | LINDE GAZ ROMANIA S.R.L. | 3.900 RON ↓0,5% |
Valoare atribuită
86.640 RON
din 16.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro