Atribuită
Anunț atribuire
ACORD CADRU DE FURNIZARE MEDICAMENTE/CONTRACT SUBSECVENT DE FURNIZARE MEDICAMENTE
- Număr anunț
- SCNA1057950
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE CHIRURGIE ORO-MAXILO-FACIALA PROF. DR. DAN THEODORESCU (CUI 4267265)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI 8955860)
- Cod CPV
- 33600000-6 · Produse farmaceutice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 38.639,38 RON
- Valoare atribuită
- 82.726,89 RON
- Data anunțului
- 29.02.2024 13:53
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (2)
Estimat: 58.968 RON Adjudecat: 82.726,89 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | SEVOANESTERAN SAU SIMILAR | 36.468 RON | ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA · EUROPHARM HOLDING,ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA,MEDIPLUS EXIM 4 contracte | 61.256,70 RON |
| ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA · contract 111 · 14.06.2022 | 9.956,10 RON | |||
| ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA · contract 377 · 10.09.2021 | 8.283,60 RON | |||
| ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA · contract 6 · 17.02.2022 | 9.664,20 RON | |||
| EUROPHARM HOLDING,ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA,MEDIPLUS EXIM · contract 375 · 08.09.2021 | 33.352,80 RON | |||
| 2 | CURASPON sau similar | 22.500 RON | ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA 4 contracte | 21.470,19 RON ↓4,6% |
| ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA · contract 114 · 14.06.2022 | 3.579 RON | |||
| ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA · contract 376 · 08.09.2021 | 10.734,71 RON | |||
| ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA · contract 7 · 17.02.2022 | 3.578,24 RON | |||
| ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA · contract 378 · 10.09.2021 | 3.578,24 RON | |||
Valoare atribuită
82.726,89 RON
din 38.639,38 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro