Atribuită
Anunț atribuire
Colectare, transport si neutralizare deșeuri menajere si reciclabile pentru locațiile Port Militar Dana 0 Constanța si Aerodrom Tuzla pentru perioada 01.03.2024-31.12.2024
- Număr anunț
- SCNA1099767
- Autoritate contractantă
- R 14236177 - Unitatea Militara 02132
- Furnizor / câștigător
- IRIDEX GROUP SALUBRIZARE SRL (CUI 24342060)
- Cod CPV
- 90511000-2 · Servicii de colectare a deseurilor menajere (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 190.980 RON
- Valoare atribuită
- 190.980 RON
- Data anunțului
- 29.02.2024 07:50
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Valoare atribuită
190.980 RON
din 190.980 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro