Atribuită Anunț atribuire

NEGOCIERE MAT SANITARE 05.02.2024 - STERIL ROMANIA SRL

Număr anunț
CAN1122026
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PIATRA NEAMT (CUI 2613362)
Furnizor / câștigător
STERIL ROMANIA SRL (CUI 12284240)
Cod CPV
33194100-7 · Aparate si instrumente pentru perfuzie (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Negociere fara publicare prealabila
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.433 RON
Valoare atribuită
15.433 RON
Data anunțului
04.03.2024 15:23

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 15.433 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lot implicit
STERIL ROMANIA 15.433 RON

Valoare atribuită

15.433 RON

din 15.433 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.