Atribuită Anunț atribuire

NEGOCIERE MAT SANITARE 05.02.2024 - MEDCLAS TRADING SRL

Număr anunț
CAN1122021
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PIATRA NEAMT (CUI 2613362)
Furnizor / câștigător
MEDCLAS TRADING SRL (CUI 17149792)
Cod CPV
31711140-6 · Electrozi (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Negociere fara publicare prealabila
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
489,60 RON
Valoare atribuită
489,60 RON
Data anunțului
04.03.2024 15:04

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 489,60 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lot implicit
MEDCLAS TRADING S.R.L. 489,60 RON

Valoare atribuită

489,60 RON

din 489,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.