Atribuită
Anunț atribuire
NEGOCIERE MAT SANITARE 05.02.2024 - ALPHA MEDICAL SRL
- Număr anunț
- CAN1122002
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PIATRA NEAMT (CUI 2613362)
- Furnizor / câștigător
- ALPHA MEDICAL SRL (CUI 13878004)
- Cod CPV
- 33141600-6 · Recipiente si pungi de recoltare, drenaj si truse (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Negociere fara publicare prealabilacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.936 RON
- Valoare atribuită
- 5.936 RON
- Data anunțului
- 04.03.2024 13:40
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (2)
Adjudecat: 5.936 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lot implicit | — | — | |
| — | — | ALPHA MEDICAL | 5.936 RON |
Valoare atribuită
5.936 RON
din 5.936 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro