Atribuită Anunț atribuire

Acord Cadru Medicamente/Contract subsecvent medicamente

Număr anunț
SCNA1091707
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE CHIRURGIE ORO-MAXILO-FACIALA PROF. DR. DAN THEODORESCU (CUI 4267265)
Furnizor / câștigător
B.BRAUN MEDICAL SRL (CUI 11080242)
Cod CPV
33600000-6 · Produse farmaceutice (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
38.855 RON
Valoare atribuită
129.005 RON
Data anunțului
04.03.2024 10:54

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (4)

Estimat: 137.145 RON Adjudecat: 129.005 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 KETOPROFEN SAU SIMILAR 18.000 RON MEDIPLUS EXIM,DONA. LOGISTICA,WELLBEING HEALTH PHARMA S.R.L. · DONA. LOGISTICA 3 contracte 21.570 RON
MEDIPLUS EXIM,DONA. LOGISTICA,WELLBEING HEALTH PHARMA S.R.L. · contract 63 · 31.08.2023 17.400 RON
DONA. LOGISTICA · contract 295 · 23.10.2023 3.045 RON
DONA. LOGISTICA · contract 253 · 31.08.2023 1.125 RON
2 DEXKETOPROFEN SAU SIMILAR 56.250 RON DONA. LOGISTICA,MEDIPLUS EXIM · DONA. LOGISTICA 2 contracte 34.150 RON ↓39,3%
DONA. LOGISTICA,MEDIPLUS EXIM · contract 65 · 28.08.2023 24.750 RON
DONA. LOGISTICA · contract 31 · 05.02.2024 9.400 RON
3 PARACETAMOL PERF. SAU SIMILAR 61.950 RON B.BRAUN MEDICAL,FRESENIUS KABI ROMANIA · B.BRAUN MEDICAL 3 contracte 73.285 RON
B.BRAUN MEDICAL,FRESENIUS KABI ROMANIA · contract 64 · 28.08.2023 48.000 RON
B.BRAUN MEDICAL · contract 303 · 25.10.2023 5.835 RON
B.BRAUN MEDICAL · contract 251 · 28.08.2023 19.450 RON
4 AUGMENTIN FP SAU SIMILAR 945 RON Anulat

Valoare atribuită

129.005 RON

din 38.855 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.