Atribuită
Anunț atribuire
ACORD CADRU DE FURNIZARE MEDICAMENTE/CONTRACT SUBSECVENT DE FURNIZARE MEDICAMENTE
- Număr anunț
- SCNA1057927
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE CHIRURGIE ORO-MAXILO-FACIALA PROF. DR. DAN THEODORESCU (CUI 4267265)
- Furnizor / câștigător
- FARMEXIM SA (CUI 335278)
- Cod CPV
- 33600000-6 · Produse farmaceutice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 139.160,14 RON
- Valoare atribuită
- 390.866,39 RON
- Data anunțului
- 07.03.2024 15:20
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (84)
Adjudecat: 390.866,39 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ACID ACETIL SALICILIC | — | ROMFARMACHIM,FELSIN FARM S.R.L. · ROMFARMACHIM 2 contracte | 8,40 RON |
| ROMFARMACHIM,FELSIN FARM S.R.L. · contract 214 · 23.06.2021 | 4,80 RON | |||
| ROMFARMACHIM · contract 293 · 07.07.2021 | 3,60 RON | |||
| 2 | ACIDO TRANEXAMICOsau similar | — | Anulat | — |
| 3 | ADRENALINA sau similar | — | ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA,FARMEXIM S.A.,EUROPHARM HOLDING 4 contracte | 2.761 RON |
| ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA,FARMEXIM S.A.,EUROPHARM HOLDING · contract 215 · 23.06.2021 | 1.631 RON | |||
| EUROPHARM HOLDING · contract 287 · 06.07.2021 | 565 RON | |||
| EUROPHARM HOLDING · contract 11 · 17.02.2022 | 339 RON | |||
| EUROPHARM HOLDING · contract 481 · 16.11.2021 | 226 RON | |||
| 4 | ALGOCALMIN sau similar | — | ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA 4 contracte | 25.470 RON |
| ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA · contract 482 · 16.11.2021 | 1.770 RON | |||
| FARMEXIM S.A.,DONA. LOGISTICA,ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA · contract 216 · 23.06.2021 | 20.160 RON | |||
| ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA · contract 317 · 03.08.2021 | 1.770 RON | |||
| ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA · contract 112 · 14.06.2022 | 1.770 RON | |||
| 5 | AMIOKORDIN sau similar | — | Anulat | — |
| 6 | ANEXATE sau similar | — | Anulat | — |
| 7 | APA OXIGENATA 3% - sau similar | — | TIS FARMACEUTIC 2 contracte | 6.175 RON |
| TIS FARMACEUTIC · contract 319 · 03.08.2021 | 1.425 RON | |||
| TIS FARMACEUTIC · contract 217 · 23.06.2021 | 4.750 RON | |||
| 8 | APA OXIGENATA 3% | — | ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA 2 contracte | 1.963 RON |
| ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA · contract 218 · 23.06.2021 | 1.510 RON | |||
| ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA · contract 320 · 03.08.2021 | 453 RON | |||
| 9 | ARNETIN sau similar | — | Anulat | — |
| 10 | AUGMENTIN 1G sau similar | — | EUROPHARM HOLDING 2 contracte | 36,40 RON |
| EUROPHARM HOLDING · contract 219 · 23.06.2021 | 18,20 RON | |||
| EUROPHARM HOLDING · contract 318 · 03.08.2021 | 18,20 RON | |||
| 11 | BETALOC sau similar | — | MEDIPLUS EXIM · ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA,MEDIPLUS EXIM,EUROPHARM HOLDING 4 contracte | 228,30 RON |
| MEDIPLUS EXIM · contract 429 · 28.10.2021 | 45 RON | |||
| MEDIPLUS EXIM · contract 23 · 23.02.2022 | 45 RON | |||
| MEDIPLUS EXIM · contract 127 · 17.06.2022 | 23,30 RON | |||
| ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA,MEDIPLUS EXIM,EUROPHARM HOLDING · contract 220 · 23.06.2021 | 115 RON | |||
| 13 | CALYPSOL sau similar | — | ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA 5 contracte | 3.570,60 RON |
| ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA · contract 483 · 16.11.2021 | 486,90 RON | |||
| ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA · contract 121 · 05.05.2021 | 1.623 RON | |||
| ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA · contract 313 · 03.08.2021 | 486,90 RON | |||
| ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA · contract 122 · 05.05.2022 | 486,90 RON | |||
| ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA · contract 16 · 21.02.2022 | 486,90 RON | |||
| 14 | CAPTOPRIL sau similar | — | EUROPHARM HOLDING,FELSIN FARM S.R.L. 2 contracte | 25,50 RON |
| EUROPHARM HOLDING,FELSIN FARM S.R.L. · contract 221 · 23.06.2021 | 13,50 RON | |||
| FELSIN FARM S.R.L. · contract 288 · 06.07.2021 | 12 RON | |||
| 15 | CLEXANE sau similar | — | MEDIPLUS EXIM,FARMEXIM S.A.,ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA · MEDIPLUS EXIM 2 contracte | 8.984 RON |
| MEDIPLUS EXIM,FARMEXIM S.A.,ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA · contract 222 · 23.06.2021 | 6.380 RON | |||
| MEDIPLUS EXIM · contract 132 · 20.06.2022 | 2.604 RON | |||
| 16 | CLORHIDRAT DE DOPAMINA sau similar | — | MEDIPLUS EXIM,ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA,EUROPHARM HOLDING · MEDIPLUS EXIM 2 contracte | 86,10 RON |
| MEDIPLUS EXIM,ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA,EUROPHARM HOLDING · contract 223 · 23.06.2021 | 58,40 RON | |||
| MEDIPLUS EXIM · contract 321 · 03.08.2021 | 27,70 RON | |||
| 17 | CLORURA DE SODIU 5.85% sau similar | — | B.BRAUN MEDICAL 2 contracte | 99,20 RON |
| B.BRAUN MEDICAL · contract 224 · 23.06.2021 | 49,60 RON | |||
| B.BRAUN MEDICAL · contract 322 · 03.08.2021 | 49,60 RON | |||
| 18 | CLORURA DE SODIU 5.85% | — | B.BRAUN MEDICAL | 70,60 RON |
| 19 | DEXMEDETOMIDINA sau similat | — | Anulat | — |
| 20 | DIAZEPAM sau similar | — | EUROPHARM HOLDING 2 contracte | 12 RON |
| EUROPHARM HOLDING · contract 226 · 23.06.2021 | 6 RON | |||
| EUROPHARM HOLDING · contract 323 · 03.08.2021 | 6 RON | |||
| 21 | DIAZEPAM | — | EUROPHARM HOLDING,ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA · EUROPHARM HOLDING 5 contracte | 856,64 RON |
| EUROPHARM HOLDING,ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA · contract 227 · 23.06.2021 | 372 RON | |||
| EUROPHARM HOLDING · contract 332 · 05.08.2021 | 133,84 RON | |||
| EUROPHARM HOLDING · contract 485 · 17.11.2021 | 73,80 RON | |||
| EUROPHARM HOLDING · contract 124 · 16.06.2022 | 154 RON | |||
| EUROPHARM HOLDING · contract 302 · 09.07.2021 | 123 RON | |||
| 22 | DIGOXIN sau similar | — | MEDIPLUS EXIM,ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA,EUROPHARM HOLDING · MEDIPLUS EXIM 3 contracte | 176,10 RON |
| MEDIPLUS EXIM,ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA,EUROPHARM HOLDING · contract 228 · 23.06.2021 | 72,60 RON | |||
| MEDIPLUS EXIM · contract 50 · 24.03.2022 | 69 RON | |||
| MEDIPLUS EXIM · contract 324 · 03.08.2021 | 34,50 RON | |||
| 23 | DOBUTAMINA sau similar | — | Anulat | — |
| 24 | DROPERIDOLL sau similar | — | Anulat | — |
| 25 | DULCOLAX sau similar | — | EUROPHARM HOLDING 2 contracte | 122,40 RON |
| EUROPHARM HOLDING · contract 325 · 04.08.2021 | 61,20 RON | |||
| EUROPHARM HOLDING · contract 229 · 23.06.2021 | 61,20 RON | |||
| 26 | EFEDRINA sau similar | — | MEDIPLUS EXIM 5 contracte | 734,25 RON |
| MEDIPLUS EXIM · contract 326 · 04.08.2021 | 79,25 RON | |||
| EUROPHARM HOLDING,ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA,MEDIPLUS EXIM · contract 230 · 23.06.2021 | 338 RON | |||
| MEDIPLUS EXIM · contract 486 · 17.11.2021 | 79,25 RON | |||
| MEDIPLUS EXIM · contract 25 · 23.02.2022 | 79,25 RON | |||
| MEDIPLUS EXIM · contract 128 · 17.06.2022 | 158,50 RON | |||
| 27 | ENAP sau similar | — | ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA,MEDIPLUS EXIM 4 contracte | 757,50 RON |
| ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA,MEDIPLUS EXIM · contract 231 · 23.06.2021 | 438 RON | |||
| MEDIPLUS EXIM · contract 487 · 17.11.2021 | 106 RON | |||
| MEDIPLUS EXIM · contract 51 · 24.03.2022 | 107,50 RON | |||
| MEDIPLUS EXIM · contract 327 · 04.08.2021 | 106 RON | |||
| 28 | ENAP | — | EUROPHARM HOLDING 4 contracte | 140 RON |
| EUROPHARM HOLDING · contract 298 · 08.07.2021 | 25,20 RON | |||
| EUROPHARM HOLDING · contract 232 · 23.06.2021 | 70 RON | |||
| EUROPHARM HOLDING · contract 430 · 28.10.2021 | 25,20 RON | |||
| EUROPHARM HOLDING · contract 133 · 20.06.2022 | 19,60 RON | |||
| 29 | EQUISPON/GELASPON sau similar | — | Anulat | — |
| 30 | ETAMSILAT sau similar | — | MEDIPLUS EXIM · MEDIPLUS EXIM,EUROPHARM HOLDING,FARMEXIM S.A. 5 contracte | 4.395 RON |
| MEDIPLUS EXIM · contract 289 · 06.07.2021 | 485 RON | |||
| MEDIPLUS EXIM,EUROPHARM HOLDING,FARMEXIM S.A. · contract 233 · 23.06.2021 | 1.970 RON | |||
| MEDIPLUS EXIM · contract 431 · 28.10.2021 | 485 RON | |||
| MEDIPLUS EXIM · contract 26 · 24.02.2022 | 485 RON | |||
| MEDIPLUS EXIM · contract 126 · 17.06.2022 | 970 RON | |||
| 31 | ESMERON sau similar | — | FARMEXIM S.A.,ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA,MEDIPLUS EXIM | 1.525 RON |
| 32 | ETOMIDAT LIPURO sau similar | — | Anulat | — |
| 33 | FURAZOLIDON sau similar | — | EUROPHARM HOLDING 3 contracte | 201,60 RON |
| EUROPHARM HOLDING · contract 235 · 23.06.2021 | 100,80 RON | |||
| EUROPHARM HOLDING · contract 134 · 20.06.2022 | 50,40 RON | |||
| EUROPHARM HOLDING · contract 389 · 29.09.2021 | 50,40 RON | |||
| 34 | GRANISETRON sau similar | — | ROPHARMA LOGISTIC,FRESENIUS KABI ROMANIA · ROPHARMA LOGISTIC 2 contracte | 3.237,10 RON |
| ROPHARMA LOGISTIC,FRESENIUS KABI ROMANIA · contract 236 · 23.06.2021 | 2.500 RON | |||
| ROPHARMA LOGISTIC · contract 353 · 19.08.2021 | 737,10 RON | |||
| 35 | HALOPERIDOL sau similar | — | EUROPHARM HOLDING,FELSIN FARM S.R.L.,ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA | 17,70 RON |
| 36 | HALOPERIDOL | — | MEDIPLUS EXIM · MEDIPLUS EXIM,ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA 2 contracte | 14,85 RON |
| MEDIPLUS EXIM · contract 301 · 09.07.2021 | 7,25 RON | |||
| MEDIPLUS EXIM,ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA · contract 238 · 23.06.2021 | 7,60 RON | |||
| 37 | HIDROCORTIZON sau similar | — | FELSIN FARM S.R.L. · ROPHARMA LOGISTIC,FELSIN FARM S.R.L.,ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA 3 contracte | 2.246 RON |
| FELSIN FARM S.R.L. · contract 432 · 28.10.2021 | 230 RON | |||
| FELSIN FARM S.R.L. · contract 102 · 13.05.2022 | 474 RON | |||
| ROPHARMA LOGISTIC,FELSIN FARM S.R.L.,ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA · contract 239 · 23.06.2021 | 1.542 RON | |||
| 38 | HEPARINA sau similar | — | Anulat | — |
| 39 | IODINA /BETADINE sau similar | — | ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA,DONA. LOGISTICA,TIS FARMACEUTIC 4 contracte | 18.471 RON |
| ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA,DONA. LOGISTICA,TIS FARMACEUTIC · contract 240 · 23.06.2021 | 11.196 RON | |||
| TIS FARMACEUTIC · contract 8 · 17.02.2022 | 2.425 RON | |||
| TIS FARMACEUTIC · contract 115 · 14.06.2022 | 2.425 RON | |||
| TIS FARMACEUTIC · contract 314 · 03.08.2021 | 2.425 RON | |||
| 40 | METOCLOPRAMID sau similar | — | MEDIPLUS EXIM,ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA,EUROPHARM HOLDING 4 contracte | 3.102 RON |
| MEDIPLUS EXIM,ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA,EUROPHARM HOLDING · contract 241 · 23.06.2021 | 1.722 RON | |||
| EUROPHARM HOLDING · contract 296 · 08.07.2021 | 424,50 RON | |||
| EUROPHARM HOLDING · contract 488 · 17.11.2021 | 424,50 RON | |||
| EUROPHARM HOLDING · contract 135 · 20.06.2022 | 531 RON | |||
| 41 | METOPROLOL | — | FELSIN FARM S.R.L. 2 contracte | 9,60 RON |
| FELSIN FARM S.R.L. · contract 328 · 05.08.2021 | 4,80 RON | |||
| FELSIN FARM S.R.L. · contract 242 · 23.06.2021 | 4,80 RON | |||
| 42 | MIDAZOLAM sau similar | — | Anulat | — |
| 43 | MIOFILIN sau similar | — | MEDIPLUS EXIM 2 contracte | 860 RON |
| MEDIPLUS EXIM · contract 53 · 24.03.2022 | 341 RON | |||
| FARMEXIM S.A.,EUROPHARM HOLDING,MEDIPLUS EXIM · contract 243 · 23.06.2021 | 519 RON | |||
| 44 | MIOSTIN sau similar | — | MEDIPLUS EXIM 6 contracte | 7.672 RON |
| MEDIPLUS EXIM · contract 52 · 24.03.2022 | 1.900 RON | |||
| EUROPHARM HOLDING,FARMEXIM S.A.,MEDIPLUS EXIM · contract 244 · 23.06.2021 | 3.220 RON | |||
| MEDIPLUS EXIM · contract 303 · 09.07.2021 | 954 RON | |||
| MEDIPLUS EXIM · contract 130 · 17.06.2022 | 636 RON | |||
| MEDIPLUS EXIM · contract 433 · 28.10.2021 | 954 RON | |||
| MEDIPLUS EXIM · contract 52 · 24.03.2022 | 8 RON | |||
| 45 | NITRONAL sau similar | — | Anulat | — |
| 46 | NITROGLICERINA | — | EUROPHARM HOLDING 4 contracte | 63,80 RON |
| EUROPHARM HOLDING · contract 136 · 20.06.2022 | 11,60 RON | |||
| EUROPHARM HOLDING · contract 329 · 05.08.2021 | 11,60 RON | |||
| EUROPHARM HOLDING · contract 245 · 23.06.2021 | 29 RON | |||
| EUROPHARM HOLDING · contract 489 · 17.11.2021 | 11,60 RON | |||
| 47 | NORADRENALINA sau similar | — | Anulat | — |
| 48 | OMEPRAZOL sau similar | — | EUROPHARM HOLDING,FELSIN FARM S.R.L.,MEDIPLUS EXIM | 250 RON |
| 49 | OSETRON sau similar | — | FARMEXIM S.A. 2 contracte | 2.625 RON |
| FARMEXIM S.A. · contract 247 · 23.06.2021 | 1.875 RON | |||
| FARMEXIM S.A. · contract 330 · 05.08.2021 | 750 RON | |||
| 50 | OSETRON | — | FARMEXIM S.A. · FARMEXIM S.A.,ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA 2 contracte | 2.887 RON |
| FARMEXIM S.A. · contract 331 · 05.08.2021 | 712 RON | |||
| FARMEXIM S.A.,ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA · contract 248 · 23.06.2021 | 2.175 RON | |||
| 51 | PHENHYDAN sau similar | — | ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA,MEDIPLUS EXIM | 104,40 RON |
| 52 | PULBERE HEMOSTATICA sau similar | — | Anulat | — |
| 53 | PANTOPRAZOL 40 MG pulbere ptr sol inj sau similar | — | FELSIN FARM S.R.L. 4 contracte | 58.455 RON |
| FELSIN FARM S.R.L. · contract 315 · 03.08.2021 | 9.000 RON | |||
| FARMEXIM S.A.,ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA,FELSIN FARM S.R.L. · contract 250 · 23.06.2021 | 36.600 RON | |||
| FELSIN FARM S.R.L. · contract 101 · 13.05.2022 | 9.255 RON | |||
| FELSIN FARM S.R.L. · contract 18 · 21.02.2022 | 3.600 RON | |||
| 55 | SOL PERF. RINGER LACTAT 500 ML sau similar | — | B.BRAUN MEDICAL,EUROPHARM HOLDING | 2.930 RON |
| 57 | SOL PERF. CLORURA DE SODIU 0.9 % *500ML | — | B.BRAUN MEDICAL · B.BRAUN MEDICAL,MEDIPLUS EXIM,EUROPHARM HOLDING 4 contracte | 16.071 RON |
| B.BRAUN MEDICAL · contract 295 · 08.07.2021 | 2.616 RON | |||
| B.BRAUN MEDICAL · contract 117 · 14.06.2022 | 2.700 RON | |||
| B.BRAUN MEDICAL,MEDIPLUS EXIM,EUROPHARM HOLDING · contract 252 · 23.06.2021 | 8.575 RON | |||
| B.BRAUN MEDICAL · contract 490 · 17.11.2021 | 2.180 RON | |||
| 59 | SOL PERF. CLORURA DE SODIU 0.9 % * 250 ML | — | B.BRAUN MEDICAL 4 contracte | 14.230 RON |
| B.BRAUN MEDICAL · contract 253 · 23.06.2021 | 7.630 RON | |||
| B.BRAUN MEDICAL · contract 491 · 17.11.2021 | 2.180 RON | |||
| B.BRAUN MEDICAL · contract 291 · 06.07.2021 | 2.180 RON | |||
| B.BRAUN MEDICAL · contract 118 · 14.06.2022 | 2.240 RON | |||
| 60 | SOL PERF. GLUCOZA 5 % * 500 ML sau similar | — | MEDIPLUS EXIM,B.BRAUN MEDICAL,EUROPHARM HOLDING · B.BRAUN MEDICAL 3 contracte | 10.305 RON |
| MEDIPLUS EXIM,B.BRAUN MEDICAL,EUROPHARM HOLDING · contract 254 · 23.06.2021 | 7.360 RON | |||
| B.BRAUN MEDICAL · contract 390 · 29.09.2021 | 1.450 RON | |||
| B.BRAUN MEDICAL · contract 75 · 14.04.2022 | 1.495 RON | |||
| 61 | SOL.PERF. GLUCOZA 10% *500ML sau similar | — | B.BRAUN MEDICAL,MEDIPLUS EXIM,EUROPHARM HOLDING · B.BRAUN MEDICAL 2 contracte | 230,20 RON |
| B.BRAUN MEDICAL,MEDIPLUS EXIM,EUROPHARM HOLDING · contract 255 · 23.06.2021 | 160 RON | |||
| B.BRAUN MEDICAL · contract 76 · 14.04.2022 | 70,20 RON | |||
| 63 | SULFAT DE MAGNEZIU sau similar | — | Anulat | — |
| 64 | TACHYBEN sau similar | — | MEDIPLUS EXIM 4 contracte | 1.238,15 RON |
| MEDIPLUS EXIM · contract 27 · 24.02.2022 | 187,25 RON | |||
| MEDIPLUS EXIM · contract 131 · 17.06.2022 | 193 RON | |||
| ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA,MEDIPLUS EXIM · contract 256 · 23.06.2021 | 783 RON | |||
| MEDIPLUS EXIM · contract 434 · 28.10.2021 | 74,90 RON | |||
| 65 | TETAVAX | — | FARMEXIM S.A. · FARMEXIM S.A.,EUROPHARM HOLDING,ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA 3 contracte | 11.166 RON |
| FARMEXIM S.A. · contract 120 · 16.06.2022 | 2.787 RON | |||
| FARMEXIM S.A. · contract 333 · 05.08.2021 | 2.705 RON | |||
| FARMEXIM S.A.,EUROPHARM HOLDING,ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA · contract 257 · 23.06.2021 | 5.674 RON | |||
| 66 | PARANIX SAMPON sau similar | — | EUROPHARM HOLDING | 334,60 RON |
| 67 | TESTE GLICEMIE PALMLAB CODEFREE sau similar | — | Anulat | — |
| 68 | TRACRIUM sau similar | — | Anulat | — |
| 69 | UNG KANAMICINA H sau similar | — | ROMFARMACHIM 3 contracte | 2.125,20 RON |
| ROMFARMACHIM · contract 492 · 17.11.2021 | 483 RON | |||
| ROMFARMACHIM · contract 297 · 08.07.2021 | 483 RON | |||
| ROMFARMACHIM · contract 259 · 23.06.2021 | 1.159,20 RON | |||
| 70 | VENOFER sau similar | — | EUROPHARM HOLDING 2 contracte | 3.232,50 RON |
| EUROPHARM HOLDING · contract 137 · 20.06.2022 | 1.077,50 RON | |||
| ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA,FARMEXIM S.A.,EUROPHARM HOLDING · contract 260 · 23.06.2021 | 2.155 RON | |||
| 71 | VITAMINA B1 sau similar | — | MEDIPLUS EXIM 2 contracte | 31 RON |
| MEDIPLUS EXIM · contract 334 · 05.08.2021 | 15,10 RON | |||
| ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA,MEDIPLUS EXIM · contract 261 · 23.06.2021 | 15,90 RON | |||
| 72 | VITAMINA B12 sau similar | — | ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA,MEDIPLUS EXIM,EUROPHARM HOLDING · MEDIPLUS EXIM 2 contracte | 31 RON |
| ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA,MEDIPLUS EXIM,EUROPHARM HOLDING · contract 262 · 23.06.2021 | 15,90 RON | |||
| MEDIPLUS EXIM · contract 335 · 05.08.2021 | 15,10 RON | |||
| 73 | VITAMINA B6 sau similar | — | EUROPHARM HOLDING,MEDIPLUS EXIM,ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA · MEDIPLUS EXIM 2 contracte | 31 RON |
| EUROPHARM HOLDING,MEDIPLUS EXIM,ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA · contract 263 · 23.06.2021 | 15,90 RON | |||
| MEDIPLUS EXIM · contract 336 · 05.08.2021 | 15,10 RON | |||
| 74 | XILINA 2% sau similar | — | FARMEXIM S.A. · EUROPHARM HOLDING,FARMEXIM S.A.,DONA. LOGISTICA 4 contracte | 64.600 RON |
| FARMEXIM S.A. · contract 435 · 28.10.2021 | 7.800 RON | |||
| FARMEXIM S.A. · contract 290 · 06.07.2021 | 7.800 RON | |||
| FARMEXIM S.A. · contract 122 · 16.06.2022 | 8.000 RON | |||
| EUROPHARM HOLDING,FARMEXIM S.A.,DONA. LOGISTICA · contract 264 · 23.06.2021 | 41.000 RON | |||
| 75 | FENTANYL sau similar | — | ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA 3 contracte | 13.205 RON |
| ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA · contract 316 · 03.08.2021 | 2.625 RON | |||
| ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA · contract 113 · 14.06.2022 | 2.705 RON | |||
| ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA · contract 265 · 23.06.2021 | 7.875 RON | |||
| 76 | MIALGIN sau similar | — | MEDIPLUS EXIM,ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA | 63,90 RON |
| 77 | CLORAMINA sau similar | — | Anulat | — |
| 78 | PERHIDROL 30% sau similar | — | Anulat | — |
| 79 | BRIDION sau similar | — | MEDIPLUS EXIM,FARMEXIM S.A. | 3.291,60 RON |
| 80 | CEFUROXIMA sau similar | — | MEDIPLUS EXIM 5 contracte | 25.220 RON |
| MEDIPLUS EXIM · contract 299 · 09.07.2021 | 3.840 RON | |||
| MEDIPLUS EXIM · contract 436 · 28.10.2021 | 3.840 RON | |||
| MEDIPLUS EXIM · contract 129 · 17.06.2022 | 980 RON | |||
| MEDIPLUS EXIM · contract 24 · 23.02.2022 | 3.840 RON | |||
| FARMEXIM S.A.,DONA. LOGISTICA,MEDIPLUS EXIM · contract 268 · 23.06.2021 | 12.720 RON | |||
| 81 | CLINDAMYCINA 300mg/2ml sau similar | — | EUROPHARM HOLDING,FARMEXIM S.A.,ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA · FARMEXIM S.A. 4 contracte | 35.745 RON |
| EUROPHARM HOLDING,FARMEXIM S.A.,ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA · contract 269 · 23.06.2021 | 22.150 RON | |||
| FARMEXIM S.A. · contract 123 · 16.06.2022 | 3.075 RON | |||
| FARMEXIM S.A. · contract 484 · 17.11.2021 | 4.370 RON | |||
| FARMEXIM S.A. · contract 29 · 02.03.2022 | 6.150 RON | |||
| 82 | VANCOMICINA 500 mg sau similar | — | COMPANIA NATIONALA UNIFARM 2 contracte | 4.320 RON |
| COMPANIA NATIONALA UNIFARM · contract 493 · 17.11.2021 | 864 RON | |||
| COMPANIA NATIONALA UNIFARM · contract 270 · 23.06.2021 | 3.456 RON | |||
| 83 | VANCOMICINA 1000 mg sau similar | — | COMPANIA NATIONALA UNIFARM 2 contracte | 3.320 RON |
| COMPANIA NATIONALA UNIFARM · contract 300 · 09.07.2021 | 864 RON | |||
| COMPANIA NATIONALA UNIFARM · contract 271 · 23.06.2021 | 2.456 RON | |||
| 84 | OSPAMOX 250MG/5ML *60ML sau similar | — | Anulat | — |
| 85 | CIPRINOL sau similar | — | MEDIPLUS EXIM,ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA · MEDIPLUS EXIM 2 contracte | 93,40 RON |
| MEDIPLUS EXIM,ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA · contract 272 · 23.06.2021 | 47,60 RON | |||
| MEDIPLUS EXIM · contract 337 · 05.08.2021 | 45,80 RON | |||
| 86 | COLISTIN 1.000.000 UI sau similar | — | MEDIPLUS EXIM · MEDIPLUS EXIM,ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA 2 contracte | 1.013,20 RON |
| MEDIPLUS EXIM · contract 338 · 05.08.2021 | 502,40 RON | |||
| MEDIPLUS EXIM,ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA · contract 276 · 23.06.2021 | 510,80 RON | |||
| 87 | ENGERIX B 20 mcg/ml sau similar | — | ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA | 13.968 RON |
| 88 | EPIPEN 150 MCG | — | FARMEXIM S.A. 2 contracte | 2.778,60 RON |
| FARMEXIM S.A. · contract 354 · 19.08.2021 | 686,70 RON | |||
| ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA,FARMEXIM S.A. · contract 274 · 23.06.2021 | 2.091,90 RON | |||
| 89 | EPIPEN 300 MCG | — | FARMEXIM S.A. · FARMEXIM S.A.,ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA 2 contracte | 2.878 RON |
| FARMEXIM S.A. · contract 355 · 19.08.2021 | 711,25 RON | |||
| FARMEXIM S.A.,ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA · contract 275 · 23.06.2021 | 2.166,75 RON | |||
Valoare atribuită
390.866,39 RON
din 139.160,14 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro