Atribuită
Anunț atribuire
ACORD CADRU DE FURNIZARE BIOCIDE/CONTRACT SUBSECVENT DE FURNIZARE BIOCIDE
- Număr anunț
- SCNA1053227
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE CHIRURGIE ORO-MAXILO-FACIALA PROF. DR. DAN THEODORESCU (CUI 4267265)
- Furnizor / câștigător
- UNIMEDIK IMPEX SRL (CUI 30410916)
- Cod CPV
- 24455000-8 · Dezinfectanti (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 34.622,40 RON
- Valoare atribuită
- 153.534,64 RON
- Data anunțului
- 07.03.2024 09:28
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (10)
Estimat: 278.460 RON Adjudecat: 153.534,64 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | DEZINFECTANT - DETERGENT LICHID CONCENTRAT DE NIVEL MEDIU PENTR… | 19.800 RON | B.BRAUN MEDICAL,G&M 2000 S.R.L.,PROHEALTH MED 2 contracte | 16.203,44 RON ↓18,2% |
| B.BRAUN MEDICAL,G&M 2000 S.R.L.,PROHEALTH MED · contract 126 · 11.05.2021 | 13.771,44 RON | |||
| PROHEALTH MED · contract 213 · 24.06.2021 | 2.432 RON | |||
| 2 | DEZINFECTANT SOLID PE BAZA DE CLOR PENTRU GRUPURI SANITARE SI V… | 15.600 RON | DEZIMED · PROHEALTH MED,DEZIMED,G&M 2000 S.R.L. 2 contracte | 5.875 RON ↓62,3% |
| DEZIMED · contract 38 · 10.03.2022 | 675 RON | |||
| PROHEALTH MED,DEZIMED,G&M 2000 S.R.L. · contract 127 · 11.05.2021 | 5.200 RON | |||
| 3 | DEZINFECTANT DE NIVEL INALT LICHID RAPID PENTRU DISPOZITIVE MED… | 27.360 RON | PROHEALTH MED · Sante International S.A.,PROHEALTH MED,ECOLAB 4 contracte | 29.034 RON |
| PROHEALTH MED · contract 194 · 22.06.2021 | 2.394 RON | |||
| Sante International S.A.,PROHEALTH MED,ECOLAB · contract 128 · 11.05.2021 | 19.200 RON | |||
| ECOLAB · contract 44 · 21.03.2022 | 3.720 RON | |||
| ECOLAB · contract 439 · 02.11.2021 | 3.720 RON | |||
| 4 | DEZINFECTANT DE NIVEL INALT LICHID PENTRU DISPOZITIVR MEDICALE … | 16.000 RON | B.BRAUN MEDICAL,SYNTTERGY CONSULT,ECOLAB | 7.444,80 RON ↓53,5% |
| 5 | DEZINFECTANT ENZIMATIC LICHID CONCENTRAT PENTRU INSTRUMENTAR | 32.400 RON | Unimedik Impex SRL 4 contracte | 50.160 RON |
| Unimedik Impex SRL · contract 440 · 02.11.2021 | 6.660 RON | |||
| SYNTTERGY CONSULT,Unimedik Impex SRL · contract 130 · 11.05.2021 | 32.400 RON | |||
| Unimedik Impex SRL · contract 87 · 03.05.2022 | 5.550 RON | |||
| Unimedik Impex SRL · contract 185 · 02.06.2021 | 5.550 RON | |||
| 6 | SAPUN DEZINFECTANT LICHID PENTRU DEZINFECTIA IGIENIECA A MAINIL… | 36.000 RON | Unimedik Impex SRL,SYNCO DEAL PHARMACEUTICALS,B.BRAUN MEDICAL 2 contracte | 14.701,50 RON ↓59,2% |
| Unimedik Impex SRL,SYNCO DEAL PHARMACEUTICALS,B.BRAUN MEDICAL · contract 131 · 11.05.2021 | 12.960 RON | |||
| B.BRAUN MEDICAL · contract 442 · 02.11.2021 | 1.741,50 RON | |||
| 7 | SAPUN DEZINFECTANT LICHID PENTRU DEZINFECTIA CHIRURGICALA A MAI… | 10.800 RON | B.BRAUN MEDICAL 2 contracte | 7.980,90 RON ↓26,1% |
| B.BRAUN MEDICAL · contract 186 · 02.06.2021 | 1.044,90 RON | |||
| Unimedik Impex SRL,PROHEALTH MED,B.BRAUN MEDICAL · contract 132 · 11.05.2021 | 6.936 RON | |||
| 8 | PRODUS LICHID PENTRU DEZINFECTIA CHIRURGICALA A MAINILOR PRIN F… | 17.500 RON | Unimedik Impex SRL,G&M 2000 S.R.L.,B.BRAUN MEDICAL | 14.000 RON ↓20,0% |
| 9 | PRODUS LICHID PENTRU DEZINFECTIA TEGUMENTELOR PE BAZA DE ALCOOL… | 23.800 RON | PROHEALTH MED 2 contracte | 8.135 RON ↓65,8% |
| PROHEALTH MED · contract 441 · 02.11.2021 | 1.135 RON | |||
| G&M 2000 S.R.L.,PROHEALTH MED · contract 134 · 11.05.2021 | 7.000 RON | |||
| 10 | DEZINFECTANT DE NIVEL INALT PENTRU DEZINFECTIA CICLICA A AEROMI… | 79.200 RON | Anulat | — |
Valoare atribuită
153.534,64 RON
din 34.622,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro