Atribuită Anunț atribuire

Contract subsecvent nr. 9 la Acordul cadru nr.75491/09.11.2020 de servicii de arhivare a documentelor din cadrul AFM

Număr anunț
CAN1122505
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA FONDULUI PENTRU MEDIU (CUI 14715650)
Furnizor / câștigător
CERTSIGN SA (CUI 18288250)
Cod CPV
79995100-6 · Servicii de arhivare (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Norme proprii (Anexa 2)
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21.149,30 RON
Valoare atribuită
21.149,30 RON
Data anunțului
12.03.2024 13:57

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 21.149,30 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lot implicit
CERTSIGN 21.149,30 RON

Valoare atribuită

21.149,30 RON

din 21.149,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.