Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 25,6% sub estimat

Acord cadru furnizare lactate

Număr anunț
CAN1106687
Autoritate contractantă
Penitenciarul cu Regim de Maxima Siguranta Giurgiu (CUI 13476015)
Furnizor / câștigător
CARLAND SRL (CUI 11180179)
Cod CPV
15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
533.900 RON
Valoare atribuită
397.107,20 RON 25,6% sub estimat
Data anunțului
12.03.2024 11:03
Anunț de participare
CN1054436

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (4)

Adjudecat: 397.107,20 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Branza proaspata de vaci CARLAND S.R.L. 4 contracte 78.182 RON
CARLAND S.R.L. · contract 142282 · 23.11.2023 38.080 RON
CARLAND S.R.L. · contract 130066 · 25.08.2023 2.022 RON
CARLAND S.R.L. · contract 121160 · 19.06.2023
CARLAND S.R.L. · contract 107107 · 26.02.2024 38.080 RON
2 Branza telemea de vaca CARLAND S.R.L. · STEDYAN COM 4 contracte 231.365,10 RON
CARLAND S.R.L. · contract 108245 · 05.03.2024 226.080 RON
STEDYAN COM,CARLAND S.R.L. · contract 121158 · 19.06.2023
STEDYAN COM · contract 130067 · 25.08.2023 5.275 RON
CARLAND S.R.L. · contract 142250 · 23.11.2023 10,10 RON
3 Lapte praf 26% PROVIGO TRADE S.R.L. · STEDYAN COM · CARLAND S.R.L. 4 contracte 81.528,80 RON
PROVIGO TRADE S.R.L. · contract 130076 · 25.08.2023 3.920 RON
STEDYAN COM · contract 107117 · 26.02.2024 8,80 RON
PROVIGO TRADE S.R.L.,CARLAND S.R.L.,STEDYAN COM · contract 122267 · 26.06.2023
CARLAND S.R.L. · contract 142318 · 23.11.2023 77.600 RON
4 Oua STEDYAN COM · PROVIGO TRADE S.R.L.,S. C. MCA COMERCIAL S.R.L,STEDYAN COM,CARLAND S.R.L. · PROVIGO TRADE S.R.L. 4 contracte 6.031,30 RON
STEDYAN COM · contract 107122 · 26.02.2024 0,65 RON
STEDYAN COM · contract 130083 · 25.08.2023 6.030 RON
PROVIGO TRADE S.R.L.,S. C. MCA COMERCIAL S.R.L,STEDYAN COM,CARLAND S.R.L. · contract 121156 · 19.06.2023
PROVIGO TRADE S.R.L. · contract 142452 · 24.11.2023 0,65 RON

Participanți · 6 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
STEDYAN COM SRL CUI RO 15779023
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
MCA COMERCIAL SRL CUI RO 13219828
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
CARLAND SRL CUI RO 11180179
Încă 3 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

397.107,20 RON

din 533.900 RON estimat 25,6%

Adjudecat la 74,4% din estimat · economie 136.792,80 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.