Ofertă acceptată Cumpărare directă

Panouri de gard traforate

Număr anunț
DA40682742
Autoritate contractantă
R 16868757 S.C. AQUACARAS S.A.
Furnizor / câștigător
NEXUS CONSORTIUM S.R.L. (CUI 54113980)
Cod CPV
45223210-1 · Lucrari de structuri metalice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
81.998 RON
Valoare atribuită
81.998 RON
Data publicării
23.06.2026 09:28
Termen limită
28.06.2026 17:00
Data finalizării
23.06.2026 09:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

81.998 RON

din 81.998 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.