Ofertă acceptată Cumpărare directă

REPARATIE MOTOCOASA STIHL FS 360

Număr anunț
DA40680628
Autoritate contractantă
COMPANIA DE APA TARGOVISTE- DAMBOVITA (CUI RO10084149)
Furnizor / câștigător
EX GALA CO SRL (CUI RO13629275)
Cod CPV
50532100-4 · Servicii de reparare si de intretinere a motoarelor electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
611,16 RON
Valoare atribuită
611,16 RON
Data publicării
22.06.2026 15:36
Termen limită
27.06.2026 17:00
Data finalizării
23.06.2026 09:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

611,16 RON

din 611,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.