Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Piese de schimb LCA Timisoara si Resita
- Număr anunț
- DA40682372
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE -ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA BANAT (CUI RO23886284)
- Furnizor / câștigător
- ALTIUM INTERNATIONAL S.R.L. (CUI RO14125527)
- Cod CPV
- 34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.690 RON
- Valoare atribuită
- 6.690 RON
- Data publicării
- 23.06.2026 09:11
- Termen limită
- 28.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 23.06.2026 09:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.690 RON
din 6.690 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro