Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Covoras antibacterian / Covorase antibacteriene 60 x 90 cm
- Număr anunț
- DA40674535
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SF.SPIRIDON IASI (CUI 4701312)
- Furnizor / câștigător
- ALPHA NED 2000 EXIM SRL (CUI RO13393416)
- Cod CPV
- 42924720-2 · Echipament de decontaminare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.952 RON
- Valoare atribuită
- 11.952 RON
- Data publicării
- 22.06.2026 10:43
- Termen limită
- 27.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 23.06.2026 09:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
11.952 RON
din 11.952 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro