Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Imprimanta laser Konica Minolta 5001i
- Număr anunț
- DA40680313
- Autoritate contractantă
- COMPANIA DE APA TARGOVISTE- DAMBOVITA (CUI RO10084149)
- Furnizor / câștigător
- CEMAR INVESTMENT SRL (CUI RO24698386)
- Cod CPV
- 30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.520,66 RON
- Valoare atribuită
- 4.520,66 RON
- Data publicării
- 22.06.2026 15:14
- Termen limită
- 27.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 23.06.2026 09:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.520,66 RON
din 4.520,66 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro