Atribuită Anunț de participare

”DELEGAREA GESTIUNII SERVICIULUI PUBLIC DE SALUBRIZARE, COMUNA VLADESTI, JUDETUL VALCEA PRIN CONTRACT DE CONCESIUNE DE SERVICII”

Număr anunț
PC1001649
Autoritate contractantă
COMUNA VLADESTI (CUI 2540635)
Furnizor / câștigător
BRAI-CATA SRL (CUI 13627967)
Cod CPV
90511000-2 · Servicii de colectare a deseurilor menajere (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.719.560 RON
Valoare atribuită
2.719.560 RON
Data publicării
05.07.2021 18:40
Anunț de atribuire
PCA1000363
Termen limită
05.08.2021 11:00
Documentație de atribuire
DF1117789

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
BRAI-CATA SRL CUI 13627967

Valoare atribuită

2.719.560 RON

din 2.719.560 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.