Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,0% sub estimat
Lucrări de Reabilitare Drum Forestier Brătia – D.S. Argeș
- Număr anunț
- SCN1008370
- Autoritate contractantă
- REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
- Furnizor / câștigător
- VALAH CONSTRUCT GRUP SRL (CUI 23056027)
- Cod CPV
- 45233142-6 · Lucrari de reparare a drumurilor (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.349.570 RON
- Valoare atribuită
- 1.336.179,71 RON 1,0% sub estimat
- Data publicării
- 20.07.2018 16:54
- Anunț de atribuire
- SCNA1005558
- Termen limită
- 10.08.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1016705
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 6 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
VALAH CONSTRUCT GRUP SRL CUI RO 23056027
Oferta 2
Câștigător Asociere
Ofertant lider
VALAH CONSTRUCT GRUP SRL CUI RO 23056027
Asociați 1
REPARATII MODERNIZARI RETEHNOLOGIZARI ARGES SRL CUI RO 6750117
Oferta 3
Individuala
Ofertant
BADY MAX EVOLUTION SRL CUI RO 29487347
Valoare atribuită
1.336.179,71 RON
din 1.349.570 RON estimat
1,0%
Adjudecat la 99,0% din estimat · economie 13.390,29 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.