Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,4% sub estimat
CONTRACT DE DELEGARE PRIN CONCESIUNE A SERVICIULUI DE ÎNTREȚINERE ȘI REPARAȚII A SISTEMULUI DE ILUMINAT PUBLIC DIN ORAȘUL ÎNSURĂȚEI
- Număr anunț
- PC1001647
- Autoritate contractantă
- UNITATEA ADMINISTRATIV TERITORIALA INSURATEI (CUI 4721220)
- Furnizor / câștigător
- ROFLOVI ELECTRIC SRL (CUI 35565202)
- Cod CPV
- 50232100-1 · Servicii de intretinere a iluminatului public (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 375.000 RON
- Valoare atribuită
- 373.660 RON 0,4% sub estimat
- Data publicării
- 06.07.2021 01:38
- Anunț de atribuire
- PCA1000368
- Termen limită
- 06.08.2021 12:00
- Număr TED (JOUE)
- 2021/S 130-344373
- Documentație de atribuire
- DF1117566
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
ROFLOVI ELECTRIC SRL CUI 35565202
Valoare atribuită
373.660 RON
din 375.000 RON estimat
0,4%
Adjudecat la 99,6% din estimat · economie 1.340 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.