Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,5% sub estimat
Servicii de reparatii la salupa Sorana 3
- Număr anunț
- CN1004023
- Autoritate contractantă
- AGENTIA ROMANA DE SALVARE A VIETII OMENESTI PE MARE (CUI 16330145)
- Furnizor / câștigător
- ELECTROSCOICA MAR SRL (CUI 1862314)
- Cod CPV
- 50241100-7 · Servicii de reparare a navelor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 450.000 RON
- Valoare atribuită
- 447.650 RON 0,5% sub estimat
- Data publicării
- 10.09.2018 08:45
- Anunț de atribuire
- CAN1008237
- Termen limită
- 12.10.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1022858
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet sarcini Sorana 3.pdf.p7s
- Descriere tehnica SORANA.pdf.p7s
- FisaDate_DF1022858.pdf
- Formularefinal.doc.p7s
- plan 200000000.PDF.p7s
- plan 201000000.PDF.p7s
- plan 307000000.PDF.p7s
- plan 312000000.PDF.p7s
- plan 314000000.PDF.p7s
- plan 316000000.PDF.p7s
- Propunere contract Sorana 3.doc.p7s
- SORANA .pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
ELECTROSCOICA MAR SRL CUI RO 1862314
Valoare atribuită
447.650 RON
din 450.000 RON estimat
0,5%
Adjudecat la 99,5% din estimat · economie 2.350 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.