Atribuită Cumpărare directă

PRODUSE NECESARE ARHIVARII

Număr anunț
DA35962570
Autoritate contractantă
INSTITUTIA PREFECTULUI - JUDETUL BRAILA (CUI 4205637)
Furnizor / câștigător
UNIPACT SRL (CUI 14051527)
Cod CPV
30191100-5 · Echipament de arhivare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
7.259,80 RON
Data publicării
17.06.2024 13:52
Data finalizării
18.06.2024 15:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.259,80 RON