Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,3% sub estimat
Echipamente de laborator și accesorii, proiect 37PCCDI/2018-1
- Număr anunț
- CN1004014
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA TEHNICA GHEORGHE ASACHI DIN IASI (CUI 4701606)
- Furnizor / câștigător
- APEL LASER SRL (CUI 15595373)
- Cod CPV
- 38433000-9 · Spectrometre (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 144.348 RON
- Valoare atribuită
- 143.878 RON 0,3% sub estimat
- Data publicării
- 11.09.2018 01:58
- Anunț de atribuire
- CAN1008133
- Termen limită
- 12.10.2018 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 174-394098
- Documentație de atribuire
- DF1022861
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini echipamente proiect 37PCCDI.pdf.p7s
- FisaDate_DF1022861.pdf
- Formulare.doc.p7s
- Model contract 37PCCD.pdf.p7s
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 144.348 RON Adjudecat: 143.878 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Sferă integratoare pentru măsurarea randamentelor cuantice | 118.847 RON | APEL LASER | 118.840 RON |
| 2 | Centrifugă de capacitate mare | 25.501 RON | Elta 90 Medical Research SRL | 25.038 RON ↓1,8% |
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
ELTA 90 MEDICAL RESEARCH SRL CUI RO 27344880
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant
APEL LASER SRL CUI RO 15595373
Oferta 3
Individuala
Ofertant
LABORATORIUM SRL CUI RO 21897589
Valoare atribuită
143.878 RON
din 144.348 RON estimat
0,3%
Adjudecat la 99,7% din estimat · economie 470 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.