Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 54,1% sub estimat
Achizitionarea de autovehicule pentru dotarea parcului auto al Judeţului Ilfov – Consiliul Judeţean
- Număr anunț
- SCN1008323
- Autoritate contractantă
- JUDETUL ILFOV - CONSILIUL JUDETEAN (CUI 4192545)
- Furnizor / câștigător
- CTE SOLUTION - UTILAJE SPECIALIZATE SRL (CUI 26234021)
- Cod CPV
- 34100000-8 · Autovehicule (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 664.705,87 RON
- Valoare atribuită
- 305.040 RON 54,1% sub estimat
- Data publicării
- 20.07.2018 12:23
- Anunț de atribuire
- SCNA1006739
- Termen limită
- 07.08.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1014041
Documente
Documentația de atribuire
- 2. Contract.docx.p7s
- 3.1. Caiet de sarcini Lot 1.doc.p7s
- 3.2. Caiet sarcini Lot 2.docx.p7s
- 4. Formulare.doc.p7s
- FisaDate_DF1014041.pdf
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 664.705,87 RON Adjudecat: 305.040 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Trei autoutilitare | 244.537,81 RON | Anulat | — |
| 4 | Doua masini de transport material si personal | 420.168,06 RON | CTE SOLUTION - UTILAJE SPECIALIZATE | 305.040 RON ↓27,4% |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
CTE SOLUTION - UTILAJE SPECIALIZATE SRL CUI 26234021
Oferta 2
Individuala
Ofertant
VS TRAILERS SRL CUI 30522464
Valoare atribuită
305.040 RON
din 664.705,87 RON estimat
54,1%
Adjudecat la 45,9% din estimat · economie 359.665,87 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.