Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 36,2% sub estimat

Furnizare echipamente în cadrul proiectului ”ACHIZIȚIONARE ECHIPAMENTE PENTRU SITUAȚII DE URGENȚĂ ÎN COMUNA PORUMBENI”.

Număr anunț
SCN1008320
Autoritate contractantă
COMUNA PORUMBENI (CUI 16367675)
Furnizor / câștigător
CAPITAL UTIL SRL (CUI 32401779)
Cod CPV
16000000-5 · Utilaje agricole (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
303.035,42 RON
Valoare atribuită
193.300 RON 36,2% sub estimat
Data publicării
20.07.2018 11:53
Anunț de atribuire
SCNA1008144
Termen limită
03.08.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1014966

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 5 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
CAPITAL UTIL SRL CUI RO 32401779
Oferta 2 Individuala
Ofertant
TOPAUTO COM SA CUI RO 8440619
Oferta 3 Individuala
Ofertant
WYLZE LOGISTIK SRL CUI RO 11021882
Încă 2 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

193.300 RON

din 303.035,42 RON estimat 36,2%

Adjudecat la 63,8% din estimat · economie 109.735,42 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.