Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 6,4% sub estimat
Achizitie Buldoexcavator
- Număr anunț
- SCN1008299
- Autoritate contractantă
- Orasul Cugir (CUI 5146873)
- Furnizor / câștigător
- TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL (CUI 13813188)
- Cod CPV
- 43262100-8 · Excavatoare mecanice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 546.218,50 RON
- Valoare atribuită
- 511.500 RON 6,4% sub estimat
- Data publicării
- 20.07.2018 10:29
- Anunț de atribuire
- SCNA1004678
- Termen limită
- 13.08.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1016619
Documente
Documentația de atribuire
- caiet sarcini - Buldoexcavator.doc.p7m
- Declaratie Functii Decizie.doc.p7m
- FisaDate_DF1016619.pdf
- Formulare.doc.p7m
- Model contract furnizare buldoescavator.doc.p7m
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL CUI RO 13813188
Valoare atribuită
511.500 RON
din 546.218,50 RON estimat
6,4%
Adjudecat la 93,6% din estimat · economie 34.718,50 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.