Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,8% sub estimat
Achiziția de laptopuri și hard disc extern pentru contractul nr. 61/05.09.2016 cu titlul “Cercetări și transfer de cunoștințe în domeniul tehnologiilor și instrumentelor software pentru informatizarea proceselor industriale – TISIPRO”, ID / Cod My SMIS: P_40_416 / 105736
- Număr anunț
- SCN1008297
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA CRAIOVA (CUI 4553380)
- Furnizor / câștigător
- SHAROLT GROUP SRL (CUI 2329841)
- Cod CPV
- 30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 34.672 RON
- Valoare atribuită
- 33.690 RON 2,8% sub estimat
- Data publicării
- 20.07.2018 10:23
- Anunț de atribuire
- SCNA1003797
- Termen limită
- 06.08.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1013813
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini tehnica de calcul ctr 61-2016.doc.p7s
- Clauze contractuale tehnica de calcul Ctr 61-2016.doc.p7s
- FisaDate_DF1013813.pdf
- Sectiunea Formulare- tehnica de calcul Ctr 61-2016.doc.p7s
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 34.672 RON Adjudecat: 33.690 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Laptop | 32.252 RON | — | |
| 2 | Hard disc extern | 2.420 RON | Sharolt Group | 33.690 RON |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
SHAROLT GROUP SRL CUI RO 2329841
Oferta 2
Individuala
Ofertant
VERASYS INTERNATIONAL SRL CUI RO 15565607
Valoare atribuită
33.690 RON
din 34.672 RON estimat
2,8%
Adjudecat la 97,2% din estimat · economie 982 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.