Atribuită Cumpărare directă

LEXMARK TONER 62D0XA0/62D2X00,622X/620XA,BK,45K,MX711/810/811/812,RPQ,ECHIVALENT-

Număr anunț
DA35965356
Autoritate contractantă
TRIBUNALUL NEAMT (CUI 4145454)
Furnizor / câștigător
VIC INSERO SRL (CUI 29099973)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.650 RON
Data publicării
17.06.2024 13:52
Data finalizării
18.06.2024 15:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.650 RON