Atribuită Cumpărare directă

LOGITECH M185 Wireless Mouse, Servicii de reparatie si intretinere computere, Table magnetica si ali

Număr anunț
DA35955283
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "MIRCEA VULCANESCU BIRSANA (CUI 18336462)
Furnizor / câștigător
LIGHT SISTEMS SRL (CUI 15951489)
Cod CPV
30237410-6 · Mouse pentru computer (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.339,24 RON
Data publicării
14.06.2024 13:52
Data finalizării
18.06.2024 15:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.339,24 RON