Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,6% sub estimat
Servicii de proiectare pt.obiectivul de investiţii “Construire Gradinita cu program normal in comuna Argetoaia, sat Argetoaia, judetul Dolj”
- Număr anunț
- SCN1008278
- Autoritate contractantă
- COMUNA ARGETOAIA (CUI 4554190)
- Furnizor / câștigător
- BTF ENGINEERING S.R.L. (CUI 23779997)
- Cod CPV
- 71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 17.400 RON
- Valoare atribuită
- 17.300 RON 0,6% sub estimat
- Data publicării
- 20.07.2018 08:54
- Anunț de atribuire
- SCNA1003390
- Termen limită
- 01.08.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1016475
Documente
Documentația de atribuire
- FATADE SECTIUNI GRADINITA ARGETOAIA.pdf.p7s
- FisaDate_DF1016475.pdf
- Formulare.docx.p7s
- model contract word.doc.p7s
- ridicare Topo Argetoaia.pdf.p7s
- SF Gradinita Argetoaia final.docx.p7s
- Studiu Geo Argetoaia.pdf.p7s
- STUDIU PRIVIND POSIBILITATEA MONTARII UNOR SISTEME ALTERNATIVE.pdf.p7s
- Studiu Topo Argetoaia.pdf.p7s
- tema de proiectare word.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
SC Butterfly Effect SRL CUI RO23779997
Asociați 1
LUCA WAY SRL CUI RO7738294
Valoare atribuită
17.300 RON
din 17.400 RON estimat
0,6%
Adjudecat la 99,4% din estimat · economie 100 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.