Atribuită Cumpărare directă

carti scolare

Număr anunț
DA35965692
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA LENAUHEIM (CUI 29156688)
Furnizor / câștigător
JUCĂRII VORBĂREŢE SRL (CUI 30232770)
Cod CPV
22111000-1 · Carti scolare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
371,96 RON
Data publicării
17.06.2024 13:52
Data finalizării
18.06.2024 15:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

371,96 RON