Atribuită Cumpărare directă

ACHZITIE REFERAT NR IA32152/14.06.2024 -CRRNPAH CALINESTI

Număr anunț
DA35967852
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Prahova (CUI 9770267)
Furnizor / câștigător
GERAL CONSTRUCT CREATIV S.R.L. (CUI 45301704)
Cod CPV
85111400-4 · Servicii spitalicesti de reabilitare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
12.000 RON
Data publicării
18.06.2024 13:52
Data finalizării
18.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.000 RON