Atribuită Anunț de participare

Delegare serviciu de exploatare (functionare si utilizare) a statiilor de incarcare electrica in Comuna Floresti, Judetul Cluj (intretinere si mentenanta, operare, procesare incasari in contul proprietarului pe baza de comision)

Număr anunț
PC1003122
Autoritate contractantă
COMUNA FLORESTI (CUI 4485391)
Furnizor / câștigător
NEXT GENERATION TECHNOLOGIES S.R.L. (CUI 31726543)
Cod CPV
50532400-7 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de distributie electrica (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.027.500 RON
Valoare atribuită
4.027.500 RON
Data publicării
29.10.2025 17:59
Anunț de atribuire
PCA1003102
Termen limită
04.12.2025 12:00
Documentație de atribuire
DF1258746

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala

Valoare atribuită

4.027.500 RON

din 4.027.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.