Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 10,1% sub estimat

Contract furnizare instrumente muzicale

Număr anunț
SCN1021617
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 02406 Bucuresti (CUI 13978453)
Furnizor / câștigător
FLY MUSIC SRL (CUI 18996892)
Cod CPV
37310000-4 · Instrumente muzicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
113.445 RON
Valoare atribuită
101.989,15 RON 10,1% sub estimat
Data publicării
22.10.2018 12:08
Anunț de atribuire
SCNA1009299
Termen limită
31.10.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1028475

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
FLY MUSIC SRL CUI RO 18996892

Valoare atribuită

101.989,15 RON

din 113.445 RON estimat 10,1%

Adjudecat la 89,9% din estimat · economie 11.455,85 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.