Atribuită Cumpărare directă

Implementare si mentenanta lunara software resurse umane si salarizare

Număr anunț
DA35965837
Autoritate contractantă
LABORATOR DE CONTROL DOPING (CUI 36413717)
Furnizor / câștigător
ACCES SOFT SRL (CUI 24924572)
Cod CPV
48450000-7 · Pachete software de contabilizare a timpului sau pentru resurse umane (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
8.000 RON
Data publicării
17.06.2024 13:52
Data finalizării
18.06.2024 15:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.000 RON