Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 18,4% sub estimat
Achizitie de: Statie automata de colorare; Plita calda; Masa de pus in lucru cu aspiratie; Mobilier de laborator; Centrifuga cu viteza mare cu rotoare schimbabile.
- Număr anunț
- CN1004024
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetean de Urgenta Miercurea Ciuc (CUI 4245305)
- Furnizor / câștigător
- LABORATORIUM LIFE SCIENCE SRL (CUI 29662316)
- Cod CPV
- 33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 275.798,22 RON
- Valoare atribuită
- 225.102 RON 18,4% sub estimat
- Data publicării
- 10.09.2018 08:46
- Anunț de atribuire
- CAN1009605
- Termen limită
- 17.10.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1022871
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini CENTRIFUGA.pdf.p7s
- Caiet de sarcini masa de pus in lucru cu aspiratie.pdf.p7s
- Caiet de sarcini mobilier de laborator.pdf.p7s
- Caiet de sarcini plita calda.pdf.p7s
- Caiet de sarcini statie automata de colorare.pdf.p7s
- FisaDate_DF1022871.pdf
- Formulare.doc.p7s
- Model contract furnizare.pdf.p7s
DUAE
Loturi (5)
Estimat: 275.798,22 RON Adjudecat: 225.102 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Statie automata de colorare | 113.949,48 RON | LABORATORIUM LIFE SCIENCE SRL | 119.056 RON |
| 2 | Plita calda | 6.050,42 RON | — | |
| 3 | Masa de pus in lucru cu aspiratie | 66.050,42 RON | TUNIC PROD S.R.L. | 48.627 RON ↓26,4% |
| 4 | Mobilier de laborator | 71.596,64 RON | E-LABORATOR FEERIA S.R.L. | 41.265 RON ↓42,4% |
| 5 | Centrifuga cu viteza mare cu rotoare schimbabile | 18.151,26 RON | DELTAMED | 16.154 RON ↓11,0% |
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
DELTAMED SRL CUI RO 9434372
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant
TUNIC PROD SRL CUI RO 3573061
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant
LABORATORIUM LIFE SCIENCE SRL CUI RO 29662316
Subcontractanți 1
LABORATORIUM SRL CUI RO 21897589
Valoare atribuită
225.102 RON
din 275.798,22 RON estimat
18,4%
Adjudecat la 81,6% din estimat · economie 50.696,22 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.