Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 5,5% sub estimat

Contract furnizare motorina pentru parcul auto propriu

Număr anunț
SCN1021602
Autoritate contractantă
Transport Public S.A. (CUI RO10099760)
Cod CPV
09134200-9 · Motorina (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.720.800 RON
Valoare atribuită
1.626.062,40 RON 5,5% sub estimat
Data publicării
22.10.2018 10:19
Anunț de atribuire
SCNA1011885
Termen limită
07.11.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1028484

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Individuala
Ofertant
Oferta 2 Individuala
Ofertant

Valoare atribuită

1.626.062,40 RON

din 1.720.800 RON estimat 5,5%

Adjudecat la 94,5% din estimat · economie 94.737,60 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.