Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 70,0% sub estimat
Servicii de proiectare, verificare proiect și asistență tehnică din partea proiectantului pentru implementarea proiectului ,,MODERNIZARE STRĂZI ÎN COMUNA CHILIA VECHE “
- Număr anunț
- SCN1021590
- Autoritate contractantă
- COMUNA CHILIA VECHE (CUI 4508738)
- Cod CPV
- 71322500-6 · Servicii de proiectare tehnica pentru infrastructura de transport (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 132.000 RON
- Valoare atribuită
- 39.600 RON 70,0% sub estimat
- Data publicării
- 22.10.2018 09:55
- Anunț de atribuire
- SCNA1012258
- Termen limită
- 07.11.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1028446
Documente
Documentația de atribuire
- 10. Caiet de sarcini.pdf.p7m
- 11. Model contract.doc.p7m
- 12. Formulare.doc.p7m
- 1. Expertiza Tehnica Chilia.pdf.p7m
- 2. STUDIU GEOTEHNIC Chilia.pdf.p7m
- 3. SF parte scrisa.pdf.p7m
- 4. SF parte desenata.rar.p7m
- 5. CERTIFICAT Urbanism.pdf.p7m
- FisaDate_DF1028446.pdf
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant
PROIECT EXPERT CONSULT DESIGN SRL CUI RO 17250915
Oferta 2
Individuala
Ofertant
DRUM POD INVEST SRL CUI 16548086
Oferta 3
Individuala
Ofertant
PROCIVIL SRL CUI RO 8965473
Valoare atribuită
39.600 RON
din 132.000 RON estimat
70,0%
Adjudecat la 30,0% din estimat · economie 92.400 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.