Atribuită Cumpărare directă

Automatizari centrifuge SEAU Pascani conform ofertelor nr. 0002024279 si 0002024280 din 14.06.2024

Număr anunț
DA35970507
Autoritate contractantă
Apavital SA Iasi (CUI 1959768)
Furnizor / câștigător
ALFA LAVAL SRL (CUI 8140611)
Cod CPV
48921000-0 · Sisteme de automatizare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
90.947,98 RON
Data publicării
18.06.2024 13:52
Data finalizării
18.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

90.947,98 RON