Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 9,9% sub estimat
Reactivi chimici, Reactivi de laborator si Consumabile medicale (4 loturi),
- Număr anunț
- CN1004032
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina si Farmacie "Iuliu Hatieganu" Cluj-Napoca (CUI 4288047)
- Cod CPV
- 33696300-8 · Reactivi chimici (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 19.546,38 RON
- Valoare atribuită
- 17.616,26 RON 9,9% sub estimat
- Data publicării
- 10.09.2018 09:51
- Anunț de atribuire
- CAN1011340
- Termen limită
- 17.10.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1022695
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa LA FORMULARUL DE OFERTA.xlsx.p7s
- Caiet de sarcini.docx.p7s
- FisaDate_DF1022695.pdf
- Formulare.doc.p7s
- formular propunere tehnica.docx.p7s
- model de contract.doc.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant
MEDIST LIFE SCIENCE SRL CUI 24205119
Oferta 2
Individuala
Ofertant
BIO AQUA GROUP SRL CUI RO 26406593
Valoare atribuită
17.616,26 RON
din 19.546,38 RON estimat
9,9%
Adjudecat la 90,1% din estimat · economie 1.930,12 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.