Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,8% sub estimat
Servicii de proiectare tehnica ( PAC, PT+DE+CS, verificare tehnica a proiectarii), asistenta tehnica din partea proiectantului si executie lucrari privind obiectivul de investii “Modernizare strazi in comuna Rosiori, satele Rosiori, Coltea, Florica si Pribeagu, judetul Braila”
- Număr anunț
- SCN1008505
- Autoritate contractantă
- COMUNA ROSIORI (PRIMARIA COMUNEI ROSIORI) (CUI 4342774)
- Furnizor / câștigător
- ITARO SRL (CUI 6583035)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.080.175,96 RON
- Valoare atribuită
- 5.908.478,75 RON 2,8% sub estimat
- Data publicării
- 23.07.2018 18:44
- Anunț de atribuire
- SCNA1007811
- Termen limită
- 14.08.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1016611
Documente
Documentația de atribuire
- Clauze contractuale strazi ROSIORI.pdf.rar
- FisaDate_DF1016611.pdf
- ROSIORI_CS_AVIZE_EXPERTIZA.rar
- ROSIORI_DALI.rar
- ROSIORIformulare.pdf.rar
- ROSIORIstudiugeotehnic.pdf.rar
- ROSIORIstudiutopo.pdf.rar
DUAE
Valoare atribuită
5.908.478,75 RON
din 6.080.175,96 RON estimat
2,8%
Adjudecat la 97,2% din estimat · economie 171.697,21 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.