Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,5% sub estimat
Execuția lucrărilor de construcții aferente obiectivului investițional „Modernizare drum comunal DC 77 și străzi în sat Cralovăț, comuna Topolovățu Mare, județul Timiș”
- Număr anunț
- SCN1008487
- Autoritate contractantă
- COMUNA TOPOLOVATU MARE (CUI 4691677)
- Furnizor / câștigător
- INTECO HOLDING SRL (CUI 14989507)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.219.352,45 RON
- Valoare atribuită
- 4.154.440,24 RON 1,5% sub estimat
- Data publicării
- 23.07.2018 16:15
- Anunț de atribuire
- SCNA1009896
- Termen limită
- 08.08.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1016026
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- Draft contract de lucrari.pdf.p7s
- FisaDate_DF1016026.pdf
- Formulare.doc.p7s
- Proiect tehnic drumuri CRALOVAT_1.pdf.p7s
- Proiect tehnic drumuri CRALOVAT_2.pdf.p7s
- Proiect tehnic drumuri CRALOVAT_3.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
INTECO HOLDING SRL CUI RO 14989507
Oferta 2
Individuala
Ofertant
MAXAGRO CENTER SRL CUI RO 26291604
Oferta 3
Individuala
Ofertant
GROUP D.C.M. SRL CUI RO 16600940
Valoare atribuită
4.154.440,24 RON
din 4.219.352,45 RON estimat
1,5%
Adjudecat la 98,5% din estimat · economie 64.912,21 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.