Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 23,4% sub estimat
Lucrari de reabilitare D.F.Valea Orzului
- Număr anunț
- SCN1008480
- Autoritate contractantă
- REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
- Furnizor / câștigător
- DOGERIK TRANS SRL (CUI 28520577)
- Cod CPV
- 45233142-6 · Lucrari de reparare a drumurilor (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 695.060 RON
- Valoare atribuită
- 532.388,01 RON 23,4% sub estimat
- Data publicării
- 23.07.2018 15:47
- Anunț de atribuire
- SCNA1003810
- Termen limită
- 10.08.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1016719
Documente
Documentația de atribuire
- d.a.-semnat.docx.p7s
- documentatie proiectant-semnat.rar.p7s
- FisaDate_DF1016719.pdf
- FORMULARE-semnat.doc.p7s
- SECTIUNEA III-Clauze contractuale-draft cf PO-semnat.doc.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
DOGERIK TRANS SRL CUI RO 28520577
Oferta 2
Individuala
Ofertant
PKF CONSTRUCT SRL CUI RO 16136158
Valoare atribuită
532.388,01 RON
din 695.060 RON estimat
23,4%
Adjudecat la 76,6% din estimat · economie 162.671,99 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.