Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 87,3% sub estimat

ACORD CADRU pentru lucrările de întretinere pe drumurile judeţene pe timp de vară pentru perioada 2025-2026_loturile 1 şi 2

Număr anunț
CAN1141562
Autoritate contractantă
DIRECTIA JUDETEANA DE ADMINISTRARE A DRUMURILOR SI PODURILOR IASI (CUI 14009336)
Cod CPV
45233141-9 · Lucrari de intretinere a drumurilor (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
80.949.000 RON
Valoare atribuită
10.274.444,59 RON 87,3% sub estimat
Data anunțului
24.06.2026 06:03
Anunț de participare
CN1074375

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Estimat: 80.949.000 RON Adjudecat: 61.744.222,45 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 LOT 1 40.675.000 RON SC ENVIRO CONSTRUCT SRL 13 contracte 31.856.400,04 RON ↓21,7%
SC ENVIRO CONSTRUCT SRL · contract AC_LOT 1_803 · 05.02.2025 25.511.002,40 RON
SC ENVIRO CONSTRUCT SRL · contract CS_9_LOT 1_nr.7861 · 01.10.2025 17.034 RON
SC ENVIRO CONSTRUCT SRL · contract CS_10_LOT 1_nr.9567 · 26.11.2025 563.802 RON
SC ENVIRO CONSTRUCT SRL · contract CS_11_LOT 1_nr.1479 · 12.03.2026 1.249.160 RON
SC ENVIRO CONSTRUCT SRL · contract CS_12_LOT 1_nr.2676 · 05.05.2026 1.534.241,16 RON
SC ENVIRO CONSTRUCT SRL · contract CS_1_LOT 1_nr.1529 · 03.03.2025 59.698,49 RON
SC ENVIRO CONSTRUCT SRL · contract CS_2_LOT 1_nr.1817 · 11.03.2025 359.400,37 RON
SC ENVIRO CONSTRUCT SRL · contract CS_3_LOT 1_nr.4447 · 03.06.2025 938.070 RON
SC ENVIRO CONSTRUCT SRL · contract CS_5_LOT 1_nr.5231 · 30.06.2025 42.220 RON
SC ENVIRO CONSTRUCT SRL · contract CS_4_LOT 1_nr.5229 · 30.06.2025 1.305.782 RON
SC ENVIRO CONSTRUCT SRL · contract CS_6_LOT 1_nr.6034 · 24.07.2025 56.445,62 RON
SC ENVIRO CONSTRUCT SRL · contract CS_7_LOT 1_nr.6034 · 24.07.2025 168.880 RON
SC ENVIRO CONSTRUCT SRL · contract CS_8_LOT 1_nr.7042 · 02.09.2025 50.664 RON
2 LOT 2 40.274.000 RON TEHNO FOREST 4 contracte 29.887.822,41 RON ↓25,8%
TEHNO FOREST · contract AC_LOT 2_nr.1505 · 03.03.2025 29.288.992,20 RON
TEHNO FOREST · contract CS_1_LOT 2_nr.4463 · 03.06.2025 125.433,53 RON
TEHNO FOREST · contract CS_2_LOT 2_nr.5240 · 30.06.2025 218.851,23 RON
TEHNO FOREST · contract CS_3_LOT 2_nr.1478 · 12.03.2026 254.545,45 RON

Participanți · 6 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
TEHNO FOREST SRL CUI RO14802756
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
EKY-SAM SRL CUI RO 9672080
Încă 3 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

10.274.444,59 RON

din 80.949.000 RON estimat 87,3%

Adjudecat la 12,7% din estimat · economie 70.674.555,41 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.