Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 41,0% sub estimat
Oxigen medicinal comprimat in butelii de 50L
- Număr anunț
- DA40678246
- Autoritate contractantă
- Spitalul Profesor Dr. Eduard Apetrei Buhuși (CUI 4187271)
- Furnizor / câștigător
- LINDE GAZ ROMANIA SRL (CUI RO8721959)
- Cod CPV
- 24111500-0 · Gaze medicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.570 RON
- Valoare atribuită
- 4.470 RON 41,0% sub estimat
- Data publicării
- 22.06.2026 13:37
- Termen limită
- 28.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 24.06.2026 06:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.470 RON
din 7.570 RON estimat
41,0%
Adjudecat la 59,0% din estimat · economie 3.100 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.