- Număr anunț
- DA40689615
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA "SFANTUL VASILE" MUNICIPIUL PLOIESTI (CUI 29164800)
- Furnizor / câștigător
- RISEBA FLOR S.R.L. (CUI RO15999134)
- Cod CPV
- 39224350-6 · Farase (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 113,40 RON
- Valoare atribuită
- 113,40 RON
- Data publicării
- 23.06.2026 14:52
- Termen limită
- 28.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 24.06.2026 08:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
113,40 RON
din 113,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro