Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 3,2% sub estimat
Achiziție combustibil: benzina prin alimentare directa a autovehiculelor din statiile de distributie, pe baza de card in cadrul proiectului POCU/138/4/1/113886
- Număr anunț
- SCN1008419
- Autoritate contractantă
- E.M.I. SUPPORT SYSTEM SRL (CUI 34101697)
- Furnizor / câștigător
- ROMPETROL DOWNSTREAM SRL (CUI 12751583)
- Cod CPV
- 09100000-0 · Combustibili (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.000,01 RON
- Valoare atribuită
- 11.617,06 RON 3,2% sub estimat
- Data publicării
- 23.07.2018 13:07
- Anunț de atribuire
- SCNA1009877
- Termen limită
- 03.08.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1007541
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet sarcini.pdf.p7s
- contract _Benzina.doc.p7s
- FisaDate_DF1007541.pdf
- Formulare_ Combustibil.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
ROMPETROL DOWNSTREAM SRL CUI RO 12751583
Valoare atribuită
11.617,06 RON
din 12.000,01 RON estimat
3,2%
Adjudecat la 96,8% din estimat · economie 382,95 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.