Ofertă acceptată Cumpărare directă

XEOMIN 100 UNIT PULBERE PTR SOL INJ*1FL; DYSPORT 500UI PULB PT SOL INJ *1FL

Număr anunț
DA40676588
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DEVA (CUI 4374385)
Furnizor / câștigător
DR.MAX S.R.L. (CUI 9378655)
Cod CPV
33693100-5 · Toxine (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.496 RON
Valoare atribuită
5.496 RON
Data publicării
22.06.2026 12:21
Termen limită
28.06.2026 17:00
Data finalizării
24.06.2026 07:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.496 RON

din 5.496 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.