Ofertă acceptată
Cumpărare directă
All-In-One 27 inch FHD, Intel® Core™ 7 240H 2.5GHz Raptor Lake, 32GB RAM, 512GB SSD, Intel Graphics,
- Număr anunț
- DA40673999
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC FILANTROPIA (CUI 4532388)
- Furnizor / câștigător
- GOLDENWEB S.R.L. (CUI RO35976186)
- Cod CPV
- 30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 23.550 RON
- Valoare atribuită
- 23.550 RON
- Data publicării
- 22.06.2026 10:17
- Termen limită
- 27.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 24.06.2026 08:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
23.550 RON
din 23.550 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro